Ділимося статистикою сервісних центрів МВС Одещини 2017


11 Січня 2018

У Регіональному сервісному центрі МВС в Одеській області підрахували кількість коштів, які надійшли до місцевих бюджетів, водіїв-новачків які минулого року з’явилося на дорогах Одещини та скільки автовласників отримали послуг, які пов’язані з реєстрацією, перереєстрацією, зняттям з обліку автомобілів та інших послуг за минулий рік.

 17 468 824 гривень 24 копійки надійшло в місцеві бюджети за результатами роботи територіальних сервісних центрів Одеського регіону. Це кошти, сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних  засобів, видачу посвідчень водія та інші адміністративні послуги сервісної служби МВС.

Нагадаємо, суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по операціям з відчудження легкових автомобілів, сплачуються платниками цього збору на бюджетні рахунки з обліку коштів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в головних управліннях казначейства, за місцем проведення першої державної реєстрації в Україні легкового автомобіля.

Адміністратори сервісних центрів МВС Одеського регіону надали 89 919 послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. При цьому виявили 65 авто з підробленими номерами кузовів, двигунів та 9 агрегатів транспортних засобів, які розшукуються.  Крім того, при реєстраційних операціях виявлено 17 викрадених транспортних засобів на території України та 2 автомобіля, які  викрадені за кордоном.  При наданні адміністративних послуг встановлено 7 осіб,  які розшукуються та 14 фактів перереєстрації авто за підробленими документами.

Працівники сервісних центрів МВС Одещини, в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив здійснити покупку автомобіля – бути пильними і обачними! Оформлення договору купівлі-продажу у сервісних центрах МВС абсолютно безкоштовне, а для завершення реєстраційних дій необхідно лише здійснити обов’язкові платежі по отриманню послуги перереєстрації транспортного засобу. Окрім того, покупець убезпечить себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу, оскільки сервісні центри МВС здійснюють перевірки за базами розшуку та Інтерполу, та безкоштовну перевірку в реєстрі обтяжень рухомого майна.

За  минулий рік   було видано 54 618 посвідчень водія.   На дороги нашого регіону виїхало 21824 водія-початківця. Завдяки онлайн-тренажеру для перевірки знань Правил дорожнього руху, який працює безкоштовно 24/7 на сайті Головного сервісного центру МВС, відсоток складання іспитів з першого разу склав 58,2%. 9271 чоловік обновив посвідчення водія після втрати та викрадення, ще 23523 чоловіка замінили посвідчення водія, у тому числі з відкриттям категорії.

Мобільні сервісні центри МВС в Одеському регіоні запрацювали з кінця травня цього року. Надали  відвідувачам,  у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС, 191 послугу.

З 1 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, здійснюється територіальними сервісними центрами МВС. В Одеській області прийнято  23574 запита  від фізичних осіб на отримання довідки,  з яких видано 21211 довідок. Через неявку людей 11785 довідок не видані.

Нагадуємо в Одеській області діють дванадцять територіальних сервісних центрів МВС. Всі працюють за принципом «єдиного вікна» і надають послуги: по реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів (ТЗ), прийняття іспитів і видачу національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, про допуск ТЗ до перевезення небезпечних вантажів, видачи довідок про несудимість. Кожен громадянин може звернутися в будь-який з  сервісних центрів, незалежно від місця проживання та реєстрації.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, щодо роботи територіальних сервісних центрів МВС в Одеській області, на які ви самостійно не можете знайти відповідь, не зволікайте, звертайтеся до Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області за адресою: 65114, м.Одеса, вул. Корольова, 5, каб.503, тел. (048)753-18-88.

Ви бажаєте отримати  вичерпну консультацію щодо послуг та алгоритмів їх отримання, поскаржитися чи подякувати —  для Вас  працює всеукраїнський контакт-центр (044) 290-19-88.