У сервісному центрі МВС Одеської області виявили черговий автомобіль з перебитим номером кузова


08 Лютого 2018

P1140052

В ході перереєстрації  автомобіля TOYOTA CELICA, у територіальному сервісному  центрі МВС в місті Чорноморськ, встановлено що номер кузова змінен кустарним способом.  На місце викликано поліцію.

Молодий чоловік придбав автомобіль та оформив договір купівлі-продажу в одному з приватних підприємств, без належної перевірки. 22-річний покупець автівки TOYOTA CELICA звернувся до сервісного центру № 5150, що в місті Чорноморськ з приводу перереєстрації.

Після проходження за встановленою законодавством процедурою огляду  транспортного засобу,  експерти виявили зміну  первинного ідентифікаційного номеру кузова.  До відповідних баз даних співробітниками сервісного центру було внесено орієнтування на вищезгаданий транспортний засіб.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група, які задокументувала та тимчасово затримала даний автомобіль для з’ясування всіх обставин. Наразі ведуться слідчі дії.

В порядку  інформації —  експертний огляд є обов’язковою частиною процедури реєстрації, перереєстрації та зняття транспортного засобу з обліку і проходиться безпосередньо у територіальних сервісних центрах МВС та є безкоштовним.