В Одеській області виявлені автомобілі, які були викрадені


13 Березня 2018

Як зареєструвати транспортний засіб?

При перереєстрації автівок в сервісних центрах МВС нашого регіону співробітники з’ясували, що автомобілі розшукуються відділами поліції міста Одеси. В обох  випадках, на місце події викликано слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції. Триває перевірка.

В територіальний сервісний центр МВС в  Одеській області  № 5144, що в місті Ізмаїл, звернувся 37-річний чоловік. Він отримав право розпоряджатися автівкою на підставі доручення. Під час перевірки  встановлено, що автівка  викрадена у місті Одеса на  початку березня 2013 року.

За виявленим фактом працівники ТСЦ викликали поліцію. Наразі автомобіль знаходиться на штраф майданчику Ізмаїльського відділу поліції.

На жаль, багато громадян вважають, що придбати автомобиль за дорученням простіше. Намагаючись зекономити свої кошти та час, люди забувають про головний нюанс генерального  доручення – за документами власником все одно залишається продавець.

В той же день,  до сервісного центру МВС № 5146, що у місті Роздільна,  звернувся мешканець Біляївського району. 24-річний власник мав намір зняти з обліку автомобіль ЗАЗ DAEWOO T13110,  який зареєстрував на себе у 2014 році. Цей автомобіль 24-річний власник придбав зі зміненим двигуном, так як старий був непридатний до експлуатації.

При перевірці за наявним Єдиним державним реєстром МВС України встановлено, що двигун, який встановлено на автівці  значиться в розшуку, як викрадений  у Суворовському районі міста Одеси, сімь років потому. Про це повідомлено до Роздільнянського відділу поліції.

Будьте обачними і убезпечте себе від купівлі автомобіля, який завдасть вам тільки шкоди. Звертайтесь в територіальні сервісні центри МВС де ви зможете здійснити перереєстрацію авто та отримати кваліфіковану допомогу