Керівництво сервісніх центрів МВС в Одеській області перевірило роботу мобільного сервісного центру та зустрілося з населенням Любашівки


22 Жовтня 2018

KRT_0403-400x267

Мобільний сервісний центр МВС працює на території нашого регіону з кінця травня минулого року. За цей період МСЦ здійснив 31 виїзд у віддалені куточки Одеської області та надав 313 послуг. Проведено 142 реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, замінено 140 посвідчень водія.  Прийнято 40 запитів на отримання довідок про відсутність судимостей  та надано 187 консультацій.

У Любашівці мобільний сервісний центр МВС надав послуги вже шістнадцятий раз. Особливістю цього робочого виїзду стала зустріч керівництва регіонального центру  МВС в Одеській області з населенням та керівництвом Любашівського району.  Вислухавши побажання та пропозиції містян щодо покращення та ефективності роботи МСЦ було прийнято рішення  продовжити роботу пересувного сервісного центру МВС до 3 листопада цього року, для обслуговування мешканців Любашівки та найближчих селищ.

Нагадуємо що, пересувний мобільний сервісний центр МВС, оснащений сучасним обладнанням, надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати вказані послуги за адресою: смт. Любашівка, вул. Князя Володимира, 124, приміщення ЦНАП.

Послуги надаватимуться у період з 23 жовтня по 3 листопада. Крім неділі та понеділка з 09.00 до 17.00 год.

У суботу фахівці працюватимуть з 09.00 до 16.00.

Обслуговуватимуть громадян два адміністратора та фахівець експертної служби МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті у розділі Послуги (http://hsc.gov.ua/poslugi/poslugi-shho-nadayutsya-servisnimi-tsentram/, отримати консультацію — на нашій офіційній Фейсбук-сторінці  або за телефоном (048 753 18 88)