Юні одесити заколядували у сервісному центрі МВС


11 Січня 2019

DSC_9787

Вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Еврика» вже не один рік є нашими щирими друзями. Сьогодні вони навідалися до працівників оновленого сервісного центру МВС № 5141. І, як годиться добрим друзям, розділили радість зустрічі Різдва: запустили у всесвіт, пісні закликали мир, злагоду, добро і любов у кожне серце. Діти виконали для працівників та відвідувачів колядки та різдвяні віншування.

Щороку віхованці «Еврики» колядують для колективів державних установ та організацій міста. Радіємо, що сервісний центр МВС не є виключенням.

Вертеп понад трьох десятків дітей заколядував у приміщенні сервісного центру МВС, де одесити оформлювали автівки. У такий спосіб збирали гроші на лікування 18-тирічної Наталі Христич. Дівчина бореться з лейкемією та проходить лікування у Туреччині і на курси хіміотерапії їй потрібно близько 40 тисяч доларів.

Бажання підтримати, підбадьорити, вислухати, порадити, просто обійняти і подарувати трохи своєї любові тим, хто її потребує, є притаманним людській волі. Тому, саме в моменти, коли бачиш дитячі усміхнені очі, по-справжньому відчуваєш себе щасливим! То ж – усім нам – добра! Безмежного!