A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою Е-Кабінету водія


10 Вересня 2021

Продовжуємо ділитись історіями, які, сподіваємось, допоможуть вам не втрапити у халепу!

До вашої уваги випадки, які трапились в перші дні вересня у сервісних  центрах МВС  міста Одеса.

Під час першої реєстрації Toyota Land Cruiser, що було придбане за кордоном, працівниками в сервісному центрі МВС 5152  встановлено, що авто було викрадено у Болгарії два роки тому. Автомобіль привабив власника чудовим станом та дуже низькою ціною.

З цього ж приводу,  до сервісного центру  МВС 5141 звернулися  особи для реєстрації «євроластівок».  Люди мали  намір зареєструвати MERCEDES-BENZ C 270 CDI та BMW 330D  на підставі митних декларацій. Фахівцями встановлено, що бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів республік Латвія та Литви своїми характеристиками не відповідають встановленому зразку аналогічним бланкам  свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, які перебувають в офіційному обігу республік Латвія та Литви.

В цьому ж в сервісному центрі під час переоформлення на нового власника CHEVROLET AVEO експерти, при ретельному огляді авто, виявили, що номерні знаки кузова підроблені, а рік виготовлення та номер двигуна не відповідають зазначеним записам.

Того ж дня під час перереєстрації FIAT DUCATO, в сервісному центрі МВС 5141, встановлено, що авто є в Банку даних викрадених транспортних засобів «Інтерпол», а при перереєстрації в зв’язку втратою свідоцтва про реєстрацію вантажного авто виявлено чоловіка, який знаходиться у розшуку.

Наразі цими справами займаються правоохоронці, а дані транспортні засоби вилучені на штраф майданчик.

Ці випадки є різними за деталями, однак вони однакові у тому, що легковажність при купівлі бувшого у користуванні авто обійшлась «щасливим» власникам втратою коштів та чималої кількості нервових клітин.

Купуючи вживане авто завжди наполягайте на офіційній перереєстрації у сервісному центрі МВС, це вбереже вас від подібних ситуацій.

Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою Е-Кабінету водія, у розділі «Перевірка ТЗ» https://e-driver.hsc.gov.ua/