A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В регіональному сервісному центрі МВС в Одеській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.


В регіональному сервісному центрі МВС в Одеській області з 19 листопада по 04 грудня 2018 року проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби головного спеціаліста із зв’язків з громадськістю.

 

Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби(https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6625526607083305598).

 

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
  • письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту;
  • оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
  • заповнена особова картка встановленого зразка;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Прийом документів здійснюється до 18.00 год. 04 грудня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5, каб. 512 (сектор персоналу).

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (048) 753-18-85, також з питаннями можливо звернутись за електронною адресою: o.stepanenko@ods.hsc.gov.ua