A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Прикріпивши стрічку до свого одягу, співробітники сервісних центрів МВС Одещини висловлюють свою підтримку тим, хто хворий


01 Грудня 2022

Традиційно, 1 грудня, працівники сервісних центрів МВС Одещини виходять на роботу, одягнувши червону стрічку, що є символом солідарності з ВІЛ-позитивними, толерантності та боротьби з хворобою.

Нині ВІЛ – це не вирок. Достатньо вчасно вживати ліки. А найважливіше у подоланні цієї недуги – виявити й привести на лікування тих, хто живе з вірусом імунодефіциту.

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Люди у всьому світі об’єднуються для демонстрації підтримки людям, які живуть із ВІЛ, і згадують тих, хто помер від пов’язаних зі СНІДом захворювань.

Перший Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що пройшов у 1988 році, став першим міжнародним днем на тему глобальної охорони здоров’я. Агентства ООН, держави та громадянське суспільство щорічно об’єднують свої зусилля для проведення кампанії, присвяченої певним питанням, пов’язаним із ВІЛ.

Символ дня боротьби зі СНІДом кріплять сьогодні на одворотах піджаків, полях капелюхів, іншими словами – скрізь, де можна приколоти маленьку англійську шпильку з червоною стрічкою.
Зараз жодна акція, спрямована на боротьбу зі СНІДом, не обходиться без неї. Вона стала символом не тільки розуміння, а й об’єднання зусиль людей, спрямованих на розв’язання цієї проблеми .
Безліч людей носить червону стрічку — міжнародний символ обізнаності, підтримки та солідарності з людьми, які живуть із ВІЛ.

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом зберігає свою актуальність, нагадуючи людям та урядам про те, що з ВІЛ далеко ще не покінчено. Як і раніше, залишається критично важливим питання залучення додаткових фінансових ресурсів у систему протидії СНІДу для підвищення поінформованості про вплив ВІЛ на життя людей, викорінення стигми та дискримінації та підвищення якості життя ВІЛ-інфікованих людей.

Цінуйте життя!