A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Регіональному сервісному центрі МВС в Одеській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців


РСЦ МВС в Одеській області (вул. Ак. Корольова, 5, м. Одеса) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії  «Б», а саме начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьоюабо четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2017 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Дозволяється подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення конкурсу для призначення на посади визначено наказом РСЦ МВС в Одеській області  від 22 травня 2018 року № 116.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади в РСЦ МВС до 18:00 год. 06.06.2018, за адресою : м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5 каб. 512

Контактна інформація: тел. (048) 753-18-85, o.sitnikov@ods.hsc.gov.ua