A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС міста Чорноморська виявили: мотоцикл, який викрадено у місті Одеса та автомобіль кузов якого переварений в не заводських умовах.


03 Червня 2019

До територіального сервісного центру МВС № 5150,  звернувся мешканець міста Чорноморська, з приводу перереєстрації ТЗ на нового власника мотоцикла SUZUKI GSX-R. При перевірці за ЄДР МВС було встановлено:  мотоцикл викрадено  у вересні 2017 року  у  Малиновському районі, міста Одеси.

У цьому же сервісному центрі МВС при перереєстрації автомобіля «ВАЗ 21091» виявлено факт зміни ідентифікаційного номеру кузова. Чоловік мав намір перереєструвати транспортний засіб на нового власника,  але реєстраційну операцію довелось зупинити.

Під час огляду транспортного засобу експертом НДЕКЦ, було виявлено що,  номерна деталь кузову автомобіля відокремлювалась від основних частин кузова не в заводських умовах. Табличка виробника також перезакріплена кустарним способом.

Обидва  матеріали  передали представникам Національної поліції  в Одеській області,  які надалі з’ясовуватимуть усі обставини.

Нагадуємо громадянам про доцільність звернення до сервісних центрів МВС при придбанні вживаних авто для уникнення проблемних наслідків купівлі транспортних засобів.