A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Тимчасово призупинено роботу Регіонального сервісного центру МВС


07 Червня 2019

Тимчасово призупинено роботу Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області, що розташований на вуліці Корольова, 5,  на  четвертому та п’ятому поверхах, у місті Одеса. Через пошкодження  ліній електропостачання — ми не маємо світла, доступу до  інтернету та каналів зв’язку.

Телефон для довідок, який розміщено на сайті РСЦ МВС в Одеській області не працює. Для уточнення інформації  та консультацій звертайтесь на телефонні лінії  територіальних сервісних центрів МВС в Одеській області, а також на телефон для довідок Головного сервісного центру МВС (044)-290-19-88.

Відновлення роботи РСЦ МВС в Одеській області, очікується, приблизно  у середу, 12 червня, про що буде повідомлено, додатково.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Наголошуємо,  що всі територіальні сервісні центри МВС нашого регіону,  які безпосередньо надають послуги громадянам,  працюють у звичайному режимі.

Завітайте до сервісних центрів МВС нашого регіону та отримайти необхідні для вас послуги.  Чекаємо на вас. Адреси, телефони ТСЦ за посиланням:  http://ods.hsc.gov.ua/kontakti/kontakti-gsts-pidrozdiliv/