A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

ЦНАП Крижанівської сільської Ради розпочав надавати послуги сервісних центрів МВС


26 Листопада 2019

Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області розпочав співпрацю з Центром надання адміністративних послуг Крижанівської селищної ради Лиманського району. Підписано відповідну Угоду про співпрацю, відтепер громадяни можуть отримати деякі послуги сервісних центрів МВС в приміщенні ЦНАП за адресою:

вул. Ветеранів, 5, с. Крижанівка, Лиманський район, Одеська область.

У ЦНАП можна отримати наступні послуги:
— Обмін посвідчення водія (без складання іспитів), видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого.
— Державна реєстрація нових транспортних засобів (без експертного огляду), перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.
Це старт першого проекту такої співпраці на Одещині, коли працівники ЦНАП виступатимуть в якості провайдера послуг сервісних центрів МВС. До сьогодні таких привілеїв не мали, тож мешканці невеличких селищ були вимушені їхати до найближчого територіального сервісного центру МВС. Віднині для мешканців с.Крижанівка, с.Фонтанка, смт.Чорноморськ та Суворівського району міста Одеси ситуація змінилася. Сьогодні зранку, новими послугами вже встигли скористатися трое громадян, які вирішили обміняти свої посвідчення водія.

В рамках впровадження нових послуг адміністратори ЦНАП пройшли навчання в територіальному сервісному центрі МВС № 5147 (смт.Лиманське) і отримали доступ до проведення необхідних операцій. Для громадян алгоритм отримання послуг через ЦНАП не ускладнюється і вартість не змінюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видасться клієнту. І це одні з небагатьох державних послуг, що надаються одразу на місці і не потребують додаткового візиту.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС за принципом екстериторіальності. Перелік, адреси та контакти сервісних центрів МВС дивиться за посиланням: http://hsc.gov.ua/index/poslugi/

«Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи та роблять адміністративні послуги доступнішими та комфортнішими для громадян — зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС Михайло Козловський. — Мінімізація часу та сил, що громадянин витрачає на отримання послуги, є пріоритетом реформи. Ця Угода є черговим кроком до спрощення надання послуг МВС, розширення їх географії та наближення до клієнтів». — додав він.

«Центр надання адміністративних послуг став тим місцем, де наші громадяни можуть отримати усі необхідні адмінпослуги. ЦНАП ставить собі за мету створити комфортні умови для вирішення питань, пов’язаних з отриманням різного роду документів та послуг, отже відсьогодні додалась можливість обмінювати водійські документи та реєструвати транспортні засоби. Ми ставимо завдання для нашого Центру — сконцентрувати максимальну кількість адміністративних послуг в одному місці, спростити їх отримання для мешканців територіальної громади», — додала голова Крижанівської сільської Ради Наталя Крупіца.