A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС виявили особу, яка розшукується правоохоронними органами


13 Серпня 2019

Під час повторного складання іспиту з ПДР  співробітники сервісного центру МВС № 5144 виявили  чоловіка, якого  розшукує поліція Одеської області. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

До територіального сервісного центру МВС  № 5144,  що в місті Ізмаїл,  звернувся  48-й річний мешканець цього міста. Чоловік закінчив місцеву автошколу у середені липня цього року. Через два дні намагався здати іспит у сервісному центрі МВС, але з першої спроби не вдалося.  Маючи намір повторно скласти та отримати посвідчення водія категорії «В» чоловік звернувся до сервісного центру МВС, але до іспиту його не допустили.

Під час перевірки,  за наявними базами МВС, спеціалісти сервісного центру МВС встановили, що дану особу розшукує Ізмаїльський ВП ГУНП в Одеській області.  Чоловік вже тиждень переховується від суду. Звинувачується  у скоєнні злочину  за ч.2 ст. 185 КК України «Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб». Санкція даної статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

На місце події було викликано поліцію.

Це третя особа яку виявили фахівці сервісних центрів МВС в Одеській області з початку року.