A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розповідаємо про героїв сервісних центрів МВС. Кіровоградщина


14 Вересня 2022

Перемога над окупантами, які зі зброєю прийшли на нашу землю — спільна мрія, спільна мета усього українського народу. Працівники сервісних центрів МВС теж наближають цю перемогу і не тільки на своїх робочих місцях. Серед нас є ті, хто має внутрішню потребу бути корисними у тилу чи на фронті. Серед них і Алла Гаркуша, працівник регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області, волонтерка.

«Від початку повномасштабної воєнної агресії проти України у вільний від роботи час та вихідні дні працюю з колективом дівчат у швейній майстерні, допомагаючи ЗСУ.»

З перших днів почали шити балаклави та бафи з флісової тканини. Потім у березні, прислухаючись до потреб військових, шили флісові кофти та штани. Трохи згодом виникла потреба у піжамному одягу для госпіталю, за допомогою звернувся головний лікар. З приходом літа актуальними стали футболки – запровадили шиття футболок як з довгим рукавом, так і з коротким, навіть майок. Тепер виготовляють ще й кавери (чохли) на каски.

«Тканину нам допомагали знаходити майже всі жителі міста, а також і наш колектив сервісного центру. Знаходимо і трикотаж темного та оливкового кольору. Купуємо рулонами, викроюємо близько 500 футболок, відшиваємо кожну деталь по операціях всі разом, дружно. Намагаємося, як можемо, задовольнити потреби наших захисників. А вони нам постійно підкидають нові цікаві завдання. Ми впевнені, що все зможемо, що кожна потреба нам під силу. В нас гарний колектив і нічого неможливого не буває. Все долаємо разом заради нашої перемоги».