A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чергова знахідка у сервісному центрі МВС Одещини


30 Серпня 2023

Під час первинної реєстрації WOLKSWAGEN GOLF, що було придбане за кордоном, було виявлено знищення ідентифікаційних номерів авто.

До сервісного центру МВС в місті Подільськ  звернувся мешканець сусіднього району для  первинної реєстрації автомобіля WOLKSWAGEN GOLF. Як виявилось, даний транспортний засіб був придбаний у Латвії. Попередньо зареєстрований він був в Німеччині. Тиждень тому власник авто пройшов митний контроль на території України.

Під час проведення експертного огляду було встановлено,  що в транспортному засобі виявлено знищення  ідентифікаційного номера двигуна.

Реєстраційну операцію довелось зупинити , відтак, перереєструвати його неможливо.

Про виявлений факт негайно було проінформовано поліцію для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Нагадуємо, дослідження транспортного засобу Експертною службою МВС є обов’язковим відтепер лише при першій реєстрації вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу. Вартість такого дослідження залишається незмінною і становить орієнтовно 350 грн.

Водночас за бажанням продавця або покупця можна провести експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів до нього з видаванням висновку експертного дослідження може бути проведене. Тобто, держава надає вибір щодо формату і способу отримання державних послуг.

Експертне дослідження проводиться Експертною службою МВС або іншими державними спеціалізованими установами, що проводять судово-експертну діяльність і які мають кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів (виявлення фактів знищення, підроблення або зміни номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів, підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжують), і включає огляд транспортного засобу та звірку інформації щодо транспортного засобу, внесеного до реєстраційних документів.

Мудрості нам усім! Все буде Україна!