A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Воїни ЗСУ успішно складають іспити в екзаменаційному хабі міста Одеса


04 Вересня 2023

Ви — отримуєте послуги у сервісних центрах МВС Одещини, а ми — радіємо, що можемо черпати такі історії. Захисники склали практичні іспити й отримали посвідчення водія.

Вони різні… Але їх об’єднує одне — ці хлопці не просто люблять Україну  вони її боронять. Обидва спробували новітні зміни у пілотному проєкті в Одеській області,  який триває три місяці.

Вони успішно склали іспити в екзаменаційному хабі міста Одеса. Воїни спокійні та впевнені, як потрібно бути нашим Героям.

Олександр — 36 річний одесит, небагатослівний з сумними очима, отримав короткосяжну відпустку з пекельного Бахмуту. «Перемога для мене — все! Це зараз сенс мого життя!», — все що почули від нього наші адміністратори. Військовий до початку війни мав  категорію В.  Він склав практичний іспит на категорію А,  бо весь час вдосконалюється.

23 річний Євген, молодий, щирий та усміхнений хлопець, з міста героя Миколаїв. Несе службу в Одесі. Тепер його будні обмежуються чіткими інструкціями. Успішно склав іспити на категорію В та отримав  посвідчення водія, яке просто необхідно вправному бійцю. “Ми переможемо нашого ворога. Для цього кожен із нас має допомагати, щоб якомога більше українців змогли сказати довгоочікуване: «Перемога! Я їду додому!», – каже військовослужбовець.

 Послуги у сервісних центрах МВС наші захисники отримали швидко. Раді були допомогти нашим бійцям.

Після перемоги України чоловіки планують застосовувати набутий досвід на благо українців.

Прагнемо до вільного життя та  віримо у ЗСУ. Вистоїмо! Переможемо! Слава Україні!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.