A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Одещини не надають послуги власникам підробок


26 Вересня 2023

У сервісному центрі МВС № 5147,  що у в Доброславі, чоловік намагався обміняти посвідчення водія. Саме тому, що не відображається у Дії.

Але пильні  адміністратори одразу помітили, що бланк водійського сумнівний. Тож, під час перевірки за Єдиним державним реєстром МВС з’ясували, що посвідчення водія видавалося іншій особі.

Адміністраторка викликала поліцію.

Сервісні центри МВС ще раз звертають вашу увагу — єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія вперше — це самостійно пройти 2 курси навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС.

Алгоритм отримання посвідчення водія у розділі «Як стати водієм».

Керування автівкою — справа відповідальна та вкрай серйозна, адже дорога, як живий організм, де знання Правил дорожнього руху важливе, водійські навички — основа, а попередня підготовка — запорука збереженого життя. Проте декому хочеться отримати все та й одразу. Ці індивіди віддають перевагу купівлі підробного посвідчення водія на сумнівних сайтах. У результаті — відсутність документа і, як, кульмінація — справа у суді.

Пам’ятайте, за це передбачено кримінальну відповідальність.

Будьте мудрими та приймайте дорослі рішення.