A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Навчаємось, удосконалюємося заради Перемоги! Військовослужбовці випробовують проєкт з прозорості складання іспитів у сервісних центрах МВС Одещини


27 Вересня 2023

Знайомтесь  це  Смаковський Леонід  та Рудницький Іван. Ці військовослужбовці взяли участь у проєкті з прозорості  складання іспитів в сервісних центрах МВС Одещини.

Обидва успішно склали іспити в екзаменаційному хабі МВС №5143, у рідному Білгород-Дністровському. Чудовий приклад, коли треба боротися та навчатися, а не нарікати на систему.

Родина Леоніда виїхала за кордон в перші дні повномасштабного вторгнення, а він пішов боронити Україну.  Одразу опинився у пеклі оборонних боїв. Не знав ні вихідних, ні відпочинку. Не зламався, навпаки – у цьому вогні загартувався характер воїна.  Перебуваючи в 10-денний відпустці, вирішив складати іспити на право керування транспортними засобами категорії D.

Іван несе службу в місцевому прикордонному загоні. З першого разу склав практичний іспит на право керування категорії СЕ. В його службових буднях справжня спека. Вишкіл дає не тільки потрібні знання та вміння, а й сприяє зміцненню військового духу та моралі, розвиває та загартовує, всебічно забезпечує готовність воїнів до найрезультативнішого виконання завдань із захисту Батьківщини.

Саме таких – вмотивованих і свідомих, відповідальних і витривалих потребує військо сьогодні.

Нагадуємо, у кожному з сервісних центрів МВС, що беруть участь в пілотному проєкті, є можливість онлайн взяти талон е-запису на практичний іспит:

  • м. Одеса, ТСЦ МВС №5154;
  • м. Білгород-Дністровський, ТСЦ МВС №5143;
  • м. Ізмаїл, ТСЦ МВС №5144;
  • м. Подільськ, ТСЦ МВС №5149.

З 1 серпня змінився термін між спробами складання. Після невдалої спроби на 11 день можна повторно приходити на екзамен, не раніше.

Здача іспиту в сервісному центрі МВС це швидко та зручно: ви маєте лише підтвердити  отримані вами знання та навички.

Мотивуйтеся, навчайтеся, не хвилюйтеся і все вийде. У нас є сили, єдність, натхнення, підтримка, віра і впевненість.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.