A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Cервісні центри МВС запрошують до перевірки таємних клієнтів


13 Березня 2019

В оновлених сервісних центрах МВС Одещини, з початку березня запроваджено проект «Таємний клієнт». Кожен відвідувач, отримавши адміністративну послугу, має чудову можливість залишити відгук,  тим самим долучитись до покращення роботи державної структури.

Мета – отримати незаангажовані відгуки  пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг.

Сервісні центри МВС в оновленному форматі розпочали свою активну взаємодію з громадянами вже два с половиною роки назад. За цей час вдалося переформатувати роботу 3 сервісних центрів МВС в Одеській області.

Проект «Таємний клієнт» діятиме постійно. Ми сподіваємось на підтримку наших відвідувачів, бажаємо почути думку кожного аби покращити якість надання послуг, побачити  нашу роботу вашими очима. Таємним клієнтом, може стати кожен бажаючий, але обов`язково перед візитом до сервісного центру МВС слід ознайомитися з анкетою та отримати послугу у адміністраторів оновлених сервісних центрах МВС.

Після отримання реальної послуги, кожен може заповнити та надіслати анкету-відгук hsc.gov.ua/anketa/.  У нашому регіоні проект проходитиме у трьох сервісних центрах МВС, які між собою об`єднані єдиною візуальною концепцією та сучасним устаткуванням (ТСЦ № 5141 м.Одеса, ТСЦ №5152 м.Одеса, ТСЦ № 5147 смт.Доброслав). Саме тут фахівці обслуговують клієнтів за допомогою електронної черги, діти мають можливість бавитись в спеціальних куточках, поки батьки реєструють автівку або ж почитати літературу за допомогою буккросингу. Крім того, центри обладнані камерами відеоспостереження, завдяки яким на сайті  http://ods.hsc.gov.ua/ можно подивитися завантаженість центру і відслідкувати його роботу.

Під час свого візиту клієнт зможе оцінити роботу адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста – консультанта, можливо зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Громадяни наразі можуть оцінити роботу адміністраторів сервісних центрів МВС:

— № 5141 в  м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5

— № 5152 в  м. Одеса, Київське шосе, 27А

— № 5147 в смт. Доброслав, вул. Промислова, 29

Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу. Детальніше про проект: hsc.gov.ua/guest/, анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/.

Нагадаємо, що сервісні центри МВС працюють з вівторка по п`ятницю з 9 години й до 18 години без перерви на обід, в суботу – з 9.00 до 16.45. Вихідні дні – неділя та понеділок.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті http://ods.hsc.gov.ua/ або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук